سرویس های اینترنتی

وریفای کردن اکانت توییتر با شماره تلفن خارج از کشور

با افزایش تحریم ها اکثر سرویس های مطرح اینترنتی هم اقدام به تحریم کاربران کشورمان کرده اند که یا دیگر سرویس ارائه نمی دهند یا اینکه نصفه و نیمه می دهند.با این وضعیت برخی از این شبکه های اجتماعی سروبس های خوبی دارند که قطعا به درد جامعه وب مستران ما می خورد ولی برای دسترسی به این خدمات نیاز به تایید شماره موبایل دارد که هیچ راهی در وضعیت فعلی وجود ندارد اما در ادامه با من همراه باشید تا روش تایید کردن اکانت یکی از شبکه های اجتماعی را آموزش دهم.سرویس توییتر مدتیست که اسم کشور ما را از لیست خدمات اپراتورهایش خارج کرده است که این موضوع مشکلات زیادی را برای وب مستران ما ایجاد کرده البته برای کاربران معمولی اصلا مهم نیست اما مدیران سایت ها برای به اشتراک گذاری اتوماتیک پست هایشان در شبکه های اجتماعی از جمله توییتر نیاز به ساختن اپلیکیشن مخصوص دارند که برای این کار حتما باید حساب تایید شده در توییتر داشته باشید من هم زمانی که این سایت را راه انداختم دقیقا همین مشکل را داشتم تا اینکه با جستجوهای فراوان توانستم مشکلم را حل کنم،تا قبل از طراحی این سایت اصلا برای من مهم نبود که اکانت توییتر دارم یا نه اما این روزها کاربران، شبکه های اجتماعی را به سایتها بیشتر ترجیح می دهند.در پست های آینده آموزش کامل یکی از افزونه های حزفه ای مخصوص سایتهای وردپرسی را جهت انتشار خودکار پست هایتان داخل فیس بوک،توییتر،لینکداین و.. می گذارم.

خوب بریم سر آموزش:

در گام اول حتما باید یک حساب توییتر داشته باشید حالا می خواهید به اسم خودتان باشد یا با نام سایت،فرقی نمی کند فقط تصمیم خود را بگیرید چونکه پیدا کردن شماره تلفن خارج از کشور از آن چه که فکر می کنید سخت تر است.بعد از وارد شدن به توییتر از سمت راست قسمت بالا که داخل تصویر زیر مشخص شده گزینه Settings را انتخاب کنید کمی صبر کنید تا صفحه تنظیمات بالا بیاید.

twitter01

در این قسمت دو گزینه مهم است که باید رعایت شود اولین گزینه time zone است که باید طبق کشوری باشد که شماره تلفن تان از آن است یعنی نمی شود که مثلا منطقه زمانی شما تهران باشد و کشورتان آمریکا!پیشنهاد میکنم این دو گزینه یعنی کشور و منطقه زمانی تان طبق آیپی ای باشد که نرم افزارهای تغییر آیپی به شما می دهند باشد سپس این تنظیمات را ذخیره کنید.

twitter02

اصلی ترین گزینه ما یعنی Mobile است که باید با روشی که می گویم یک شماره تلفن خارج از کشور پیدا کنید و در داخل کادر خالی بگذارید تا پیامکی که حاوی کد تایید است برایتان ارسال شود.در این صفحه هم می توانید کشورتان را تغییر دهید و شماره های متفاوتی را تست کنید تا بالاخره نتیجه بگیرید.در ضمن کد اول کشورها نوشته شده نیازی نیست که داخل اون کادر بازهم بنویسید.

twitter03برای پیدا کردن شماره تلفن باید حسابی بگردید چونکه هیچ سرویس ایرانی هم وجود ندارد که لااقل این شماره ها را بفروشد به ناچار باید در سایتهای مختلف جستجو کنید،شیوه کار این سایت ها به این صورت است که تعدادی شماره فعال از چند کشور به کاربران ارائه می دهند و کاربر با انتخاب یکی از شمارها از آن در فرایند ثبت نام خود در سایت موردنظر خود استفاده میکند این شماره ها معمولا خیلی سریع مورد استفاده قرار می گیرند سایت توییتر هم شماره هایی که قبلا استفاده شده اند را تشخیص می دهد.سرعت دریافت پیام در این سرویس ها بستگی به کشور مقصد،شبکه و اپراتورشان دارند ولی اگر آمریکا یا انگلیس انتخاب کنید معمولا سریعتر پیام می آید که نهایتا به 2-3 دقیقه بکشد اگر هم نیامد بدانید که باید دنبال شماره دیگری باشید.برای شروع چند سایتی که خودم داخلشان دنبال شماره بودم را معرفی می کنم اگر هم بخواهید بدانید که شماره ها مربوط به کدام کشورهاست با بردن ماوس رو علامت پرچمشان نوشته کوچکی با عنوان اسم کشور می آید که راه حل خوبیست.

خوب اینم از لیست سایت ها به همراه توضیحات:

 • www.receive-sms-online.com که معمولا دارای چند شماره فعال است اولین بار خودم شماره ای از کشور اکراین را تست کردم که اتفاقا پیام هم آمد ولی سایت توییتر کد فعالسازی را قبول نمیکرد علتش را هنوز نفهمیدم! برای اینکه ببینید پیام شما رسید یا نه روی شماره ها یا روی گزینه Read SMS کلیک کنید تا صفحه پیام ها باز شود
 •  www.receive-sms-online.info دامین آن که مشابه بالاییست اما از یک گروه نیستند،کد فعالسازی خودم را از همین سایت گرفتم که خوشبختانه توییترم با شماره ای از کشور انگلیس فعال شد،در این سایت شماره های مربوط به فرانسه،تایلند،هند،ایتالیا،آمریکا،آلمان،اسپانیا و رومانی موجود می باشد که خوشبختانه طیف گسترده ای از کشورها را پوشش می دهد.عملکرد نسبتا سریعتری هم دارد و پیام ها نهایتا 2 دقیقه ای می رسند.
 • www.receivesmsonline.net بیشتر فعالیت این سایت روی شماره های آمریکا و کاناداست که اتفاقا بیشترین تعداد کاربر را هم دارند.
 • www.freeonlinephone.org برادر همین سایت بالاییست و فعالیتشان یکی است اما شماره ها متفاوت است.تفاوت این شماره ها در حد یک رقم است جالب است نه!احتمالا بخاطر بازدید فوق العاده زیادی که این چنین سایت هایی دارند اقدام به راه اندازی سایت مشابه دیگری کردند اما خوب است که تعداد این شماره ها زیاد باشد چون کاربران راحت ترند.
 • www.hs3x.com از اسم این یکی برعکس قبلی چیزی نمی شود متوجه شد اما سایتی است که خدماتی حرفه ای ارائه می کند علاوه بر چند شماره جدید که مربوط به کشورهای کانادا،آمریکا و سوئد هستند و همیشه هم در حال به روز کردن شان است اقدم به فروش شماره های مجازی می کند که باز هم به علت نداشتن امکانات بانکی بین المللی نمی توانیم از این سرویس استفاده کنیم.البته قابلیت جالبی دارد به این صورت که می توانید هزینه خرید شماره مجازی را با بیت کوین یا پول مجازی پرداخت کنید که هر یک دلار آن معادل 0.00241 بیت کوین است،قیمت شماره های مجازی از 7،10،15 دلار در ماه شروع می شود تا می رود بالاتر.این روش فروش با بیت کوین به نظرم خیلی جالب است زیرا در ایران هم امکان خرید بیت کوین با سایتهای واسطه انجام می گیرد.اگر هم ایمیل خود را در این سایت ثبت کنید در صورتیکه شماره جدید داخل سایت قرار گرفت سریع خبردار می شوید و می توانید شماره مورد نظرتان را در سرویسهای حساسی مانند توییتر ثبت کنید.

خوب حالا که یک شماره پیدا کردید نوبت این است تا داخل توییتر بگذارید که برایتان پیام تایید بیاید بعد از وارد کردن شماره گزینه Continue بزنید تا برایتان پیامی حاوی کد فعالسازی ارسال شود در این قسمت که حساس ترین مرحله است اگر خوش شانس باشید که شماره مورد نظر قبلا در توییتر درج نشده باشد پیام بلافاصله برایتان ارسال می شود در غیر اینصورت با مشاهده پیام خاکی رنگی که در تصویر زیر می بینید باید دنبال شماره دیگری باشید

twitter04

اگر هم شماره شما مورد قبول توییتر واقع شد پیامی به شکل زیر برای آن شماره ای که انتخاب کردید ارسال می شود که داخلش یک کد شش رقمی است با زدن این شماره،اکانت توییترتان تایید می شود البته امکان دارد سایت از شما قبول نکند باید چندباری تلاش کنید تا تایید شود.

Your Twitter confirmation code is 185263. Enter this code to confirmation box.

برای خودم یک بار شماره ای از کشور اوکراین را دادم که اتفاقا قبول کرد و پیام هم امد اما کد را قبول نکرد بار دیگر شماره ای از انگلیس دادم که همین متن بالاست که این کد را هم دوبار زدم تا بالاخره تاییدم کرد.تمام این تایید کردن نهایتا یک روز کامل از وقتم را تلف کرد تعداد سایتهایی که رفتم خیلی بیشتر از اینها بود اما برای شما چند تا از بهترین ها را گلچین کردم تا وقتتان تلف نشود.

 • این لیست بیشتر به درد صاحبان سایت ها می خورد حتی اگر شماره موبایل هم تایید کنید به درد شما کاربران عادی نمی خورد فقط احتمال استفاده از این شماره ها را افزایش می دهید و کار افرادی که واقعا به این سرویس نیاز دارند را لنگ می کنید.
 • در صورتی که با هیچ یک از این شماره ها نتوانستید اکانت خود را تایید کنید باید صبر کنید تا شماره های جدید بیایند غیر این هیچ راه حلی فعلا وجود ندارد.
 • در صورتی که شماره های یک سایت را تست کردید و فهمیدید که همه انها توسط توییتر غیرقابل استفاده هستند لطفا در نظرات اعلام کنید تا دوباره کاری برای سایر افراد نشود.
 • استفاده از این سرویس ها برای سایر سایت هایی که احتیاج به تایید شماره موبایل دارند بلامانع و قابل استفاده هستند.
 • استفاده از این روش برای اولین در سایت یک جوان معرفی می شود در صورت کپی کردن مطلب،کمترین کاری که می توانید انجام دهید فقط آدرس این صفحه را لینک کنید.

موفق و موید باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد علیپور

موسس وب سایت یک جوان،مدرس دانشگاه علوم پزشکی و .... طرفدار فناوری اطلاعات و هر آن چیزی که مرتبط به کامپیوتر باشد!

نوشته های مشابه

‫122 نظرها

 1. سلام من با شماره ایران از توییتر استفاده میکردم و مشکلی نبود تا اینکه لاک شد الان توی مرحله تماس گرفتن و کد دادن گیر کرده هرچی منتظر میمونم تماس نمیگیرن و کد نمیدن .چیکار کنم؟اکانتم برام مهمه .شماره ی خارج از کشور هم دارم اما وقتی باز نمیشه چجوری میتونم شماره رو عوض کنم؟خواهشا کمک کنین ممنونم🙏🙏🙏

  1. سلام منم همین مشکل رو دارم بین فعالیت یه هو صفحه تایید شماره تلفن باز شد الان منتظرم برای دادن کد تماس بگیرن ولی نمیگیرن

 2. سلام
  وقتی میخوام وارد اکانتم بشم میگه باید شماره بدی
  از شماره های این سایتها میتونم استفاده کنم؟

 3. سلام،من قبلا شماره مو با کد ایران وارد اکانتم کردم.
  چتدسال هستش که بدون مشکل از توییتر استفاده میکردم،گ ولی جدیدا به محض لوگین شدن،صفحه وارد کردن شماره تلفنم میاد_برای پیامک کد احراز هویت_ولی کدی دریافت نمیکنم،ممنون میشم از طریق ایمیلم راهنمایی کنید واقعا به اکانتم احتیاج دارم تواین تایم..

 4. سلام من اکانت توییتر دارم ولی الان وقتی وارد میشوم یک صفحه باز میکنه بطور اتوماتیک که شماره موبایل رو وارد کن اونجا هم ایران نیست چیکار کنم؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید
  یا میشه به سایت توییتر ایمیل زد؟

 5. سلام
  من از پیام های دوستان متوجه شدم یه سری موارد رو . اون دوستمون که گفتن با ابزار inspect element این کارو کرده ، نمیدونم چطوری ، برای اینکه الان پیامک ارسال نمیکنه و تماس میگیره ظاهرا. آیا راهی هست که مثلا به جای تماس از ارسال پیامک اکانت رو فعال کنیم؟ (با استفاده از اضافه کردن کد ایران با ابزار inspect)
  ممنون میشم جواب بدید

 6. سلام و خسته نباشید اقا من یه مشکل بزرگ دارم لطفا کمکم میکنید ؟
  Your account (@…) is currently suspended. For more information, please visit Suspended Accounts.
  کلا هیچ کاری نمیتونم بکنم نه وارد کردن شماره نه گذاشتن عکس نه تغییر ایمیل حتی حذف توییتر

   1. عزیز متوجه هستم که معلق شده مشکل اینجا هست که من هیچ خلافی انجام ندادم اصلا با اکانتم کار نکردم بعد دو سال اومدم داخلش کاری انجام بدم مربوط به یک گیم بود دیدم معلقه با ساپورتشم که نمیشه تماس گرفت

 7. سلام ببخشید میخوام وارد توییتر بشم چجوری هست و ایرانی هستم میخوام برم شماره بزنم واسه ایران و ایران رو نداره هر چقدر دنبال 98 میگردم نیست چیکار کنم درست بشه

 8. من همه این سایتهار رفتم وتمام شماره هاش امتحان کردم همشون میگه قبلا استفاده شده یا معتبرنیست،به اکانتمم نمیتونم وارد بشم میگه باید حتما شماره موبایل وارد کنی، چیکارکنم حالا؟

 9. سلام ببخشید من با شماره از امریکا وارد میشم بعد از نکست کردن پیامی میاد نوشته شده مشکل فنی لطفا بعد امتحان کنید یه هفته هی تکرام میکنم همینو برام میاره میشه بگی مشکلش چیه ممنون میشم ِِِِ

 10. من یک روش حالا تست کردم به راحتی کد را گرفتم

  فایرفاکس را باز کنید تو همون صفحه که شماره موبایل باید بدید

  ایران که نداریم

  برید روی لیست یک کشور مثلا امریکا با پیش شماره 1 را انتخاب کنید

  بعد بدون این که لیست را کلیک کنید تا بسته بشه

  inspector را کلیک کنید روی اسم کشور

  بعد یک پنجره پایین فایرفاکس باز میشه

  کد کشور را تغییر دبدی

  با دبل کلیک کردن روی شماره کشور میتونید کد را به کد جدید تایپ کنید

  بعد کد 98 ایران را فقط بدید اسم کشور هم مهم نیست فقط

  از لیست کشوری که تغییر دادید را انتخاب کنید نه یک کشور دیگه را

  مثلا امریکا را کردید 98 کدش را همون امریکا را انتخاب کنید

  بعد شماره موبایل ایران خودتون را تو کشور امریکا وارد کتید یک مسیج مثل اب خوردن براش شما ارسال میشه

  1. سلام
   ممنون دوست عزیز
   عالی بود … در عرض چند ثانیه برام پیامکش اومد
   واقعا ممنونم
   از سایت هم ممنون مطلب مفیدی بود و چیزهای جدیدی یاد گرفتم

 11. با سلام تو رو خدا توضیح بدین بنده توی توییتر وقتی که شماره تلفن تکراری میدم بهم اعلام میکنه که قبلا استفاده شده تا اینجاش همه چی درسته ولی من خودم تا حالا هزار تا شماره تلفن دست نخورده از این سایتا برداشتم و توییتر هم گفته که به این شماره تلفن پیامک میده ولی هرچی اون شماره تلفن رو ریفرش میکنم نمیاد که نمیاد خیلی از دوستان هم به این مطلب اشاره کردن.

  1. سلام متاسفانه راه دیگه ای وجودن داره تنها اره همین هست ایمیل خودتون رو داخل اون سایت هایی که معرفی کردم ثبت کنید به محض اومدن شماره جدید شما اونو داخل توییتر ثبت کنید براتون پیامک میاد. چندروز پیش شماه حدید ثبت کردن ولی سریع تو توییتر ثبت میشه

   1. دقیقا منم همین مشکلو دارم.یه سوال مشکلی که نداره اگه ف ی ل تر شکن روشن باشه؟

 12. دوستان این ورایفای با اون ورایفای که اکانت آدم معروفا تیک آبی داره فرق میکنه و فقط به خاطر مسائل امنیتی هستش یه کم فکر کنید تو رو خدا آخه مگه ما فوتبالیست یا خواننده ایم که توییتر بهمون تیک آبی بده.

 13. سلام خواهشا سریع جواب بده من حساب تویتر ندارم میخوام بسازم باید چیکار کنم

 14. من یه مشکل جدی با توییتر دارم.میشه ایمیلتون رو بگید تا از شما راهنمایی بگیرم

 15. سلام،من در مورد وریفای کردن اکانت توییترم بدجوری داره اعصابم خورد میشه.میشه یه راهنمایی بکنید .هیچ سایت لعنتی جواب نمیده.اگر امکانش هست ادرس ایمیلتوان رو بدید که بتونم مشکلم رو حل کنم.خیلی این اکانت واسم مهمه…..

  1. سلام اون شماره ها قدیمی شده سایت ها شماره های جدید گذاشتن از اونها استفاده کنید یانهایتا یه شماره مجازی بخرید و استقاده کنید

   1. از کجا باید بخرم که 100%جواب بده.پ.لش مهم نیست.سایتی جهت خرید سراغ ندارید؟؟؟

     1. باسلام مجدد خدمت شما و عرض مغذرت ولی من طبق حرف شما از این سایت اکانت خریدم ولی حتی با خریدن شماره هم اس ام اس نمیاد.البته یه خط از چین مخصوص توییتر داره که میگه خط های چینمون خرابه و فقط روسیه هست و با اون هم نشد که نشد.من دیگه هیچ راهی به ذهنم نمیرسه.

      1. سلام تنهاراهی که وجود داشت همین و به ذهنم میرسید که گفتم بنده هنوزبا سایت کارنکردم ونمیدونم چطوریه سیستمشون.
       اگه دوست یااشنایی خارج از کشوردارید میتونید کمک بگیرد یا ازنرم افازرهای تولید کننده شماره مجازی احتمال داره بشه استفاده کنید

 16. دوستان من تعجب میکنم اینهمه ادم یکیشون بلد نبود راهنمایی درست کنه اخه!!!! متاسفم که انقدر سطح آگاهی کاربرای ایرانی پایینه . خوب من روش بسیار ساده و کاملا عملی رو بهتون پیشنهاد میکنم . استفاده از شماره واقعی و قابل ثبت به نام خودتون و با شماره های خارجی که روش تحریم هم نیست. دیگه اینهمه تایم زون رو بردارو نمیدونم برو فلان قدر سایت خواهش کن نداره که برادر من . برنامه Talk2 یه برنامه خیلی مفید که توی 3 دقیقه به شما یه شماره تلفن اختصاص میده از کشور فیلیپین . دوستانی که نتونستن به هر دلیلی این برنامه رو بعد از سرچ بدست بیارن میتونن به آیدی من پیام بدن تا لینک دانلود رو بهشون بدم . با تشکر از مدیریت سایت و امید به اینکه مطلب من سرجاش بمونه.
  ای دی من در تلگرام
  @mrd3vil

  1. من این برنامه رو نصب کردم. توییتر هم شماره رو قبولش کرد ولی وقتی شماره و کشور فیلیپین رو وارد میکنم کدی برام ارسال نمیشه. اگه میشه راهنمایی کنید

 17. سلام میشه لطف کنید بفرمایید دلیل اینکه sms ارسال میشود ولی به دست ما نمی رسد چیست؟ اگر مساله شلوغی و ازدحام خط است با تکرار عمل ارسال میشود به نتیجه رسید یا باید آنقدر شماره عوض کنیم تا به خط آزادتر دست پیدا کنیم؟ اکانتم لاک شده و خیلی غمگینم.

   1. میشه یه سایت که شماره هاش جدید باشه به من معرفی کنید؟ هر جا مسرم قبلا استفاده شده

 18. من اصلا نتونستم شماره خودمو وارد کنم تا حساب بسازم..یعنی اصلا اکانت توییتر ندارم در حال حاضر.لطفا راهنمایی کنید منو تا بتونم یه حساب توییتر باز کنم.زمانی که باید شماره تلفن وارد کنم ..
  شمارمو وارد میکنم ولی اصلا گزینه نکست واسم روشن نمیشه تا بتونم برم بعدی. سپاسگزارم

 19. همه شونو امتحان کردم. هیچ کدوم اگرم مرحله اول تایید میکرد کد رو اسمس نمیداد. خلاصه هیچ کدوم کد ندادن. وقتم هدر شد فقط …

 20. من هر چی سعی کردم نشد. خیلی هم لازم دارم اکانت توییتر. باید چکار کنم 🙁

 21. مهندس ببخشید من با این سایتا خیلی زور زدم.هم وایبر هم تلگرام نشد ک نشد.وایبر اسمس رو میفرستاد ولی پیج شماره رو چک میکردم اسمس از وایبر براش نیومده بود.خیلی امتحان کردم اما نشد.میشه یه سایت اپدیت معرفی کنید.لطفا کمکم کنید.خیلی لازمش دارم بخدا.

 22. البته ایا این سایتها این قابلیت رو دارن که باهاشون اسمس فرستاد؟ ینی من میخوام با این شماره ها برای یه شخص خاص اسمس بفرستم.ایا شدنیه؟

 23. خسته نباشید.ی سوال داشتم که توو سایتایی که گفتین شماره امریکا و کانادا میده چطوری باید ثبت نام کنم؟

 24. سلام من شماره تایید کردم و کد رو هم زدم و اکسژت کرد ولی تیک آبی وریفای شدن توی اکانتم نیومده ؟؟؟؟؟؟؟

 25. سلام خسته نباشید..من با راهنمایی های که شما کردید تونستم یک شماره از انگلیس رو پیدا کنم و تایید شد ولی وقتی شماره تایید شد کد فعال سازی نمیاد بعد از تایید در توییتر…؟!!!! اگه راستشو بخوای من توضیحات شما رو زیاد خوندم ولی گیج شدم .وقتی من یک شماره از جایی دیگه میزنم خب معلومه اس ام اس کد به اون شماره میره من چه جوری باید به این کد دسترسی داشته باشم برای من که ارسال نمی شود به اون شماره در المان ارسال میشه.واقعا گیج شدم…ممنون میشم کمک کنید….شماره ای که پیدا کردم تایید میشه ولی گزینه بعدی که میاد برای Verification code هستش خالیه و کد نمیاد؟!!!!!!! باید کد را از کجا بدست اورد…..؟؟؟؟؟؟!! با تشکر از سایت خوبتون

  1. سلام
   جلوی همون شماره ای که ازاون سایت ها میگیرید یه گزینه هست که مثل گوشی عمل میکنه وپیامک تایید که داخلش کد تایید برای شما هست به اون شماهر فرستاده میشه یعنی شما بایدداخل همون سایت منتظر دریافت پیام تایید باشید بعداینکه اومد کدشو داخل توییترواردکنید تا تایید بشین

   1. ممنون بابت پاسخ دهی تون.ولی هر چی صبر میکنم و سایت و رفرش میکنم کد تایید نمیده…بیشتر از 10 سابت گشتم ولی واقعا انگار نمیشه که نمیشه..

    1. بدبخت سایت پولکیه میگه باید بسلفی اکانت ویژه بگیری
     اگه دقت کرده باشی نوشته پیامای یه تعداد سایت رو اسپم کردیم (و توییتر یکی از اون سایتاس)

 26. عالی عالی واقعا دستتون درد نکنه بعد از مدتها بالاخره تونستم اکانتمو کامل فعال کنم بسیار بسیار ممنون از کمکتون

 27. من هر شماره اى ميزنم ميگه نامعتبره….اصن چطور تو برنامه توييتر که تو گوشى دارم کد ايران هس اما کد ارسال نميکنه ميگه ارورى وجود داره!!!بنظرتون فرقى داره با گوشى وارد شم يا کامپيوتر؟؟

 28. منم اکانتم لاک شده:(( این سایتها که معرفی کردین هم امتحان کردم ولی یه سری شماره ها که میگه انگار قبلا استفاده شده، یه سری کد میفرسته تو سایت نمیاد! یه سری هم که اصلا قبول نمیکنه؟ راه دیگه ای هم اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنین

 29. منم اکانتم لاک شده :((( با این سایتها هم تست کردم، بعضی شماره ها رو که قبول نمیکنه، بعضیا انگاری قبلا استفاده شده، یه سری هم کد رو میفرسته ولی تو سایت نمیاد 😐 پس دیگه چطوری میتونم آنلاک کنم؟
  لطفا راهنمایی کنین

 30. سلام، من چندتا شماره امتحان کردم، بعد قفل کرد و گفت بیست و چهار ساعت دیگه دوباره امتحان کنید، منم حتی بیشتر از بیست و چهار ساعت صبر کردم اما درست نمیشه، چه کار کنم؟

 31. سلام.باتشکر از مطالب مفیدتون.اما چرا سایت توییتر باز نمی شه؟!!!
  اگه ممکنه راهنماییم کنید؟

 32. مرسیییییییییییییییییییییی عاااااااااااالللللللللیییییییییی بوووووووووووووووودددددددددددد 🙂

 33. سلام.
  سوال من تکرار سوال دوتا از دوستامونه که فکر می کنم شما متوجه اونا نشدین.
  منی که از قبل اکانت ندارم و وقتی می خوام یکی بسازم
  تویverification شماره تلفن می خواد که اونم ایران نداره
  هیچ راهی برای عضو شدن ندارم؟

 34. سپاس از مطلب مفید تون.
  من از سایت http://freesmsverification.com/ موفق به وریفای اکانت تویتر با اس ام اس آلمان شدم خیلی خیلی سریع و به اندازه دو سه ثانیه اس ام اس جواب داده شد
  4915735981147+ Germany Number

 35. سلام
  بعد این تایید سازی آیکون تیک آبی کنار اکانت توییتر میاد ؟؟
  اگه میاد ، لطفا آموزش وریفای کردن اکانت فیسبوک رو هم بذارین

  1. سلام فیس بوک درمورد فعال سازی اکانت مشکلی نداره فقط کافیه شماره تلفن خودتون روموقع ثبت نام بدین یه پیام میاد و کد فعالسازی داخلش رو توی سایت وارد کنید اکانت شما فعال میشه

 36. سلام من شماره رو كه وارد ميكنم تاييد ميكنه و كد ميخواد ولي هر چي سايت رو ريفرش ميكنم اسمس من توي جدول نيست بعد نيم ساعت صبر كردن بازم نيومد.
  يه سوال مثلا شماره +18574008590 هست و مال آمريكا من بايد +1 رو حذف كنم ديگه آره؟
  من حذف ميكنم 1 رو از اول شماره تاييد ميكنه ولي اسمس نمياد . چيكار كنم؟
  اگه از طريق توييتر گوشي بخوام ثبت نام كنم و جي ميلم رو وارد كنم (چون موقع ثبت نام براي جي ميل شماره مو وارد كردم) بازم ازم شماره ميخواد؟

  1. سلام اگه پیام نرسیدشماره دیگه ای روثبت کنید ومنتظربمونید امکان داره اپراتورشلوغ باشه که پیام نمیرسه شماوقتی کشوررو انتخاب می کنید خودش کد رو میفهمه چنده
   متوجه سوال اخرتون نشدم.اگه منظورتون به لاگین کردن هست ایمیل تون بعنوان نام کاربریتون هست باشماره نرید داخلش

 37. salam
  khaste nabashiin
  man yeki az shomareha ro ke miidam taieed miikone faghat bayad codo bede behem
  cheghad tol mikeshe ta cod biad ?vaghtii read sms ro miizanm az koja befahmim ke kodom cod bara mane? akhe ye jadval miad ba zaman va ghesmati az shomareha! val man nem2nam code man tosh has ya na ye chantaie ro az alaii zadam taiiieed nakard 🙁

  1. سلام
   مدت زمان رسیدن پیام بستگی به سرور داره وهمچنین اون اپراتور که درکشور دیگه ای واقع شده ولی کمتر از 10 دقیقه باید بیاد.
   داخل متن پیامی که میاد هم کلمه توییتر رومیتونید ببینید نمونه متن روهم نوشتم که برای شماهم چیزی شبیه به اون باید بیاد البته یادتون باشه که یک باردرخواست کد بدین و منتظرباشید تا کد بیاد اگه نیومد از شماره دیگری استفاده کنید چون این کدها زمان انقضا دارند.

 38. سلام من وقتی اسم و ایمیل و پسورد رو میزنم برای ثبت نام صفحه بعد شماره تلفن و نام کشور باز میشه که باید وارد بشه صفحه توییتر باز نمیشه که توش بخواد گزینه settingداشته باشه چیکار باید انجام بدم؟

  1. شماثبت نام کردید؟؟؟
   ایمیل تاییدازطرف توییتربراتون ارسال شد وشماهم روی لینک موجود کلیک کردید تا اکانت شمافعال شود؟؟؟
   اگه اکانت شمافعال شده ویوزروپسورد رودرست واردمیکنید نبایدمشکلی باشه بعداز ورود گزینه setting خودبخود براتون فعال میشه

   1. وقتی دارم ثبت نام میکنم ازم شماره موبایل میخواد و توی همون صفحه میمونه و error میزنه

    1. تنهاراهش همین هست که اینقدرشماره های مختلف روتست کنیدتایکی روقبول کنه که درنهایت کد روبه اون شماره بفرسته
     به نظرمیرسه که سیستم ثبت نام توییتردچار تغییراتی شده ،این مطلب هم برای افرادی هست که ازقبل اکانت داشته وفقط مشکل فعال کردنش را داشتند واگرنه درمورد کاربران جدید متاسفانه راهی غیراز انچه که گفتم وجود ندارد

 39. سلام،خسته نباشی .
  حب من که اکانت ندلرم و تازه می خوام بسازم باید چیکار کنم .
  طور خدا یه کمکم بکنید.

  1. سلام اول ازهمه برید سایت توییتر وبا زدن گزینه creat an account میتونید اکانت بسازید سپس برای تاییدکردنش از مطلبی که نوشتم استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن