تکنولوژیگوناگون

چگونه سرویس های مدیریت اطلاعات شخصی در زندگی روزمره به ما کمک می کنند؟

در زندگی روزمره، یک فرد ممکن است انواع کارهای خود را حفظ کند، مانند یادآوری روز تولد، سالگرد ازدواج، جشنواره، لیست وظایف روزانه ، انواع ارتباطات کاری و غیره. اگر بتوانید کلیه این کارها را مدیریت و انجام دهید باز هم استرس زیادی برای انجام به موقع این کارها خواهید داشت و در صورت فراموشی هر کدام ممکن است به نتایج بدی منجر شود. با این وجود، با کمک نرم افزارها و سرویس های مدیریت اطلاعات شخصی دیجیتال، می توانیم در زمان های جشن تولد حضور داشته باشیم، کار را با بهره وری و بهره وری بالا انجام دهیم، ضبط و مدیریت همه چیز را آرام تر انجام دهیم.

بخش های اصلی سیستم مدیریت اطلاعات شخصی:

 1. مدیریت وظایف
 2. دفترچه خاطرات
 3. مدیریت دفترچه تلفن
 4. مدیریت رمز عبور
 5. تقویم
 6. دفترچه یادداشت

در ادامه به شرح هر کدام به صورت خلاصه می پردازم.

 1. مدیریت وظایف : برای ثبت و مدیریت وظایف و کارهای روزانه به ویژگی هایی مانند زمان شروع و پایان،موضوع و میزان اهمیت هر کار و تعریف دسته بندی و امکان زدن برچسب به وظایف تعریف شده جهت مدیریت بهتر این بخش از جمله ویژگی های مهمی می باشد که باید وجود داشته باشد.
 2. دفترچه خاطرات: معمولا ما می خواهیم برخی از اندیشه هایمان را در ذهن خود حفظ کنیم، بنابراین انتخاب نرم افزار های دفترچه خاطرات انتخاب خوبی برای این کار است. با استفاده از ابزار، کاربر می تواند به راحتی اندیشه خود را بیان و ضبط کند، حتی تصاویر، احساسات، جداول و غیره را وارد کند تا خاطرات رنگارنگ تر و زنده تر شود. علاوه بر این، سیستم باید دارای الگوریتم بسیار قوی جهت رمزگذاری داده های ثبت شده باشد، این الگوریتم می تواند همانند نگهبان به طور کامل از اطلاعات خصوصی تان محافظت کند.
 3. مدیریت دفترچه تلفن: در این بخش فرد می تواند اطلاعات مربوط به مخاطبین متعدد خود را ذخیره کند، آنها را به عنوان همکاران، دوستان، خانواده ها، مخاطبان کسب و کار و غیره ذخیره کند. با یک دکمه جستجوی سریع، فرد به راحتی می تواند جزئیات و جزئیات تماس خود را در این دفترچه آدرس، مانند نام، اطلاعات شرکت، اطلاعات خانه، اطلاعات تماس، سرگرمی ها، عکس ها، به ویژه سالگرد و تاریخ تولد فرد را پیدا کند. علاوه بر این، کاربران می توانند یادآورهای روز تولد و سالگرد را دریافت کنند تا هیچ وقت وقایع مهم زندگی را از دست ندهند.در این بخش فرد می تواند اطلاعات مربوط به مخاطبین متعدد خود را ذخیره کند، آنها را به عنوان همکاران، دوستان، خانواده ها، مخاطبان کسب و کار و غیره ذخیره کند. با یک دکمه جستجوی سریع، فرد به راحتی می تواند جزئیات و جزئیات تماس خود را در این دفترچه آدرس، مانند نام، اطلاعات شرکت، اطلاعات خانه، اطلاعات تماس، سرگرمی ها، عکس ها، به ویژه سالگرد و تاریخ تولد فرد را پیدا کند. علاوه بر این، کاربران می توانند یادآورهای روز تولد و سالگرد را دریافت کنند تا هیچ وقت وقایع مهم زندگی را از دست ندهند.
 4. مدیریت رمز عبور: با استفاده از ابزار مدیریت رمز عبور کارآمد، کاربران فقط باید یک رمز عبور را که به فایل داده دسترسی دارند، به یاد داشته باشند و نیازی به حفظ رمزهای عبور متعدد در سرویس های متعدد وجود ندارد.
 5. تقویم: با استفاده از این بخش، فرد می تواند برنامه های روزانه، ماهانه و لیست های سالانه را در تقویم و به تفکیک هر واقعه تنظیم کند.
 6. دفترچه یادداشت: نیاز به توضیح نیست همه افراد به مکانی برای ثبت و نگهداری از نکات مهم،شماره تماس و هر چیزی که امکان به ذهن سپردنش وجود ندارد را دارند.

نظرتان در رابطه با وجود چنین سیستمی و میزان اعتماد کاربران به این سیستم و اهمیت استفاده کاربران به صورت روزمره از آن چه میزان می باشد؟

موفق باشید

ارادتمند شما یک جوان

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد علیپور

موسس وب سایت یک جوان،مدرس دانشگاه علوم پزشکی و .... طرفدار فناوری اطلاعات و هر آن چیزی که مرتبط به کامپیوتر باشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن