سرویس های اینترنتی

وریفای کردن اکانت توییتر با شماره تلفن خارج از کشور

با افزایش تحریم ها اکثر سرویس های مطرح اینترنتی هم اقدام به تحریم کاربران کشورمان کرده اند که یا دیگر سرویس ارائه نمی دهند یا اینکه نصفه و نیمه می دهند.با این وضعیت برخی از این شبکه های اجتماعی سروبس های خوبی دارند که قطعا به درد جامعه وب مستران ما می خورد ولی برای دسترسی به این خدمات نیاز به تایید شماره موبایل دارد که هیچ راهی در وضعیت فعلی وجود ندارد اما در ادامه با من همراه باشید تا روش تایید کردن اکانت یکی از شبکه های اجتماعی را آموزش دهم.سرویس توییتر مدتیست که اسم کشور ما را از لیست خدمات اپراتورهایش خارج کرده است که این موضوع مشکلات زیادی را برای وب مستران ما ایجاد کرده البته برای کاربران معمولی اصلا مهم نیست اما مدیران سایت ها برای به اشتراک گذاری اتوماتیک پست هایشان در شبکه های اجتماعی از جمله توییتر نیاز به ساختن اپلیکیشن مخصوص دارند که برای این کار حتما باید حساب تایید شده در توییتر داشته باشید من هم زمانی که این سایت را راه انداختم دقیقا همین مشکل را داشتم تا اینکه با جستجوهای فراوان توانستم مشکلم را حل کنم،تا قبل از طراحی این سایت اصلا برای من مهم نبود که اکانت توییتر دارم یا نه اما این روزها کاربران، شبکه های اجتماعی را به سایتها بیشتر ترجیح می دهند.در پست های آینده آموزش کامل یکی از افزونه های حزفه ای مخصوص سایتهای وردپرسی را جهت انتشار خودکار پست هایتان داخل فیس بوک،توییتر،لینکداین و.. می گذارم.

خوب بریم سر آموزش:

در گام اول حتما باید یک حساب توییتر داشته باشید حالا می خواهید به اسم خودتان باشد یا با نام سایت،فرقی نمی کند فقط تصمیم خود را بگیرید چونکه پیدا کردن شماره تلفن خارج از کشور از آن چه که فکر می کنید سخت تر است.بعد از وارد شدن به توییتر از سمت راست قسمت بالا که داخل تصویر زیر مشخص شده گزینه Settings را انتخاب کنید کمی صبر کنید تا صفحه تنظیمات بالا بیاید.

twitter01

در این قسمت دو گزینه مهم است که باید رعایت شود اولین گزینه time zone است که باید طبق کشوری باشد که شماره تلفن تان از آن است یعنی نمی شود که مثلا منطقه زمانی شما تهران باشد و کشورتان آمریکا!پیشنهاد میکنم این دو گزینه یعنی کشور و منطقه زمانی تان طبق آیپی ای باشد که نرم افزارهای تغییر آیپی به شما می دهند باشد سپس این تنظیمات را ذخیره کنید.

twitter02

اصلی ترین گزینه ما یعنی Mobile است که باید با روشی که می گویم یک شماره تلفن خارج از کشور پیدا کنید و در داخل کادر خالی بگذارید تا پیامکی که حاوی کد تایید است برایتان ارسال شود.در این صفحه هم می توانید کشورتان را تغییر دهید و شماره های متفاوتی را تست کنید تا بالاخره نتیجه بگیرید.در ضمن کد اول کشورها نوشته شده نیازی نیست که داخل اون کادر بازهم بنویسید.

twitter03برای پیدا کردن شماره تلفن باید حسابی بگردید چونکه هیچ سرویس ایرانی هم وجود ندارد که لااقل این شماره ها را بفروشد به ناچار باید در سایتهای مختلف جستجو کنید،شیوه کار این سایت ها به این صورت است که تعدادی شماره فعال از چند کشور به کاربران ارائه می دهند و کاربر با انتخاب یکی از شمارها از آن در فرایند ثبت نام خود در سایت موردنظر خود استفاده میکند این شماره ها معمولا خیلی سریع مورد استفاده قرار می گیرند سایت توییتر هم شماره هایی که قبلا استفاده شده اند را تشخیص می دهد.سرعت دریافت پیام در این سرویس ها بستگی به کشور مقصد،شبکه و اپراتورشان دارند ولی اگر آمریکا یا انگلیس انتخاب کنید معمولا سریعتر پیام می آید که نهایتا به 2-3 دقیقه بکشد اگر هم نیامد بدانید که باید دنبال شماره دیگری باشید.برای شروع چند سایتی که خودم داخلشان دنبال شماره بودم را معرفی می کنم اگر هم بخواهید بدانید که شماره ها مربوط به کدام کشورهاست با بردن ماوس رو علامت پرچمشان نوشته کوچکی با عنوان اسم کشور می آید که راه حل خوبیست.

خوب اینم از لیست سایت ها به همراه توضیحات:

 • www.receive-sms-online.com که معمولا دارای چند شماره فعال است اولین بار خودم شماره ای از کشور اکراین را تست کردم که اتفاقا پیام هم آمد ولی سایت توییتر کد فعالسازی را قبول نمیکرد علتش را هنوز نفهمیدم! برای اینکه ببینید پیام شما رسید یا نه روی شماره ها یا روی گزینه Read SMS کلیک کنید تا صفحه پیام ها باز شود
 •  www.receive-sms-online.info دامین آن که مشابه بالاییست اما از یک گروه نیستند،کد فعالسازی خودم را از همین سایت گرفتم که خوشبختانه توییترم با شماره ای از کشور انگلیس فعال شد،در این سایت شماره های مربوط به فرانسه،تایلند،هند،ایتالیا،آمریکا،آلمان،اسپانیا و رومانی موجود می باشد که خوشبختانه طیف گسترده ای از کشورها را پوشش می دهد.عملکرد نسبتا سریعتری هم دارد و پیام ها نهایتا 2 دقیقه ای می رسند.
 • www.receivesmsonline.net بیشتر فعالیت این سایت روی شماره های آمریکا و کاناداست که اتفاقا بیشترین تعداد کاربر را هم دارند.
 • www.freeonlinephone.org برادر همین سایت بالاییست و فعالیتشان یکی است اما شماره ها متفاوت است.تفاوت این شماره ها در حد یک رقم است جالب است نه!احتمالا بخاطر بازدید فوق العاده زیادی که این چنین سایت هایی دارند اقدام به راه اندازی سایت مشابه دیگری کردند اما خوب است که تعداد این شماره ها زیاد باشد چون کاربران راحت ترند.
 • www.hs3x.com از اسم این یکی برعکس قبلی چیزی نمی شود متوجه شد اما سایتی است که خدماتی حرفه ای ارائه می کند علاوه بر چند شماره جدید که مربوط به کشورهای کانادا،آمریکا و سوئد هستند و همیشه هم در حال به روز کردن شان است اقدم به فروش شماره های مجازی می کند که باز هم به علت نداشتن امکانات بانکی بین المللی نمی توانیم از این سرویس استفاده کنیم.البته قابلیت جالبی دارد به این صورت که می توانید هزینه خرید شماره مجازی را با بیت کوین یا پول مجازی پرداخت کنید که هر یک دلار آن معادل 0.00241 بیت کوین است،قیمت شماره های مجازی از 7،10،15 دلار در ماه شروع می شود تا می رود بالاتر.این روش فروش با بیت کوین به نظرم خیلی جالب است زیرا در ایران هم امکان خرید بیت کوین با سایتهای واسطه انجام می گیرد.اگر هم ایمیل خود را در این سایت ثبت کنید در صورتیکه شماره جدید داخل سایت قرار گرفت سریع خبردار می شوید و می توانید شماره مورد نظرتان را در سرویسهای حساسی مانند توییتر ثبت کنید.

خوب حالا که یک شماره پیدا کردید نوبت این است تا داخل توییتر بگذارید که برایتان پیام تایید بیاید بعد از وارد کردن شماره گزینه Continue بزنید تا برایتان پیامی حاوی کد فعالسازی ارسال شود در این قسمت که حساس ترین مرحله است اگر خوش شانس باشید که شماره مورد نظر قبلا در توییتر درج نشده باشد پیام بلافاصله برایتان ارسال می شود در غیر اینصورت با مشاهده پیام خاکی رنگی که در تصویر زیر می بینید باید دنبال شماره دیگری باشید

twitter04

اگر هم شماره شما مورد قبول توییتر واقع شد پیامی به شکل زیر برای آن شماره ای که انتخاب کردید ارسال می شود که داخلش یک کد شش رقمی است با زدن این شماره،اکانت توییترتان تایید می شود البته امکان دارد سایت از شما قبول نکند باید چندباری تلاش کنید تا تایید شود.

Your Twitter confirmation code is 185263. Enter this code to confirmation box.

برای خودم یک بار شماره ای از کشور اوکراین را دادم که اتفاقا قبول کرد و پیام هم امد اما کد را قبول نکرد بار دیگر شماره ای از انگلیس دادم که همین متن بالاست که این کد را هم دوبار زدم تا بالاخره تاییدم کرد.تمام این تایید کردن نهایتا یک روز کامل از وقتم را تلف کرد تعداد سایتهایی که رفتم خیلی بیشتر از اینها بود اما برای شما چند تا از بهترین ها را گلچین کردم تا وقتتان تلف نشود.

 • این لیست بیشتر به درد صاحبان سایت ها می خورد حتی اگر شماره موبایل هم تایید کنید به درد شما کاربران عادی نمی خورد فقط احتمال استفاده از این شماره ها را افزایش می دهید و کار افرادی که واقعا به این سرویس نیاز دارند را لنگ می کنید.
 • در صورتی که با هیچ یک از این شماره ها نتوانستید اکانت خود را تایید کنید باید صبر کنید تا شماره های جدید بیایند غیر این هیچ راه حلی فعلا وجود ندارد.
 • در صورتی که شماره های یک سایت را تست کردید و فهمیدید که همه انها توسط توییتر غیرقابل استفاده هستند لطفا در نظرات اعلام کنید تا دوباره کاری برای سایر افراد نشود.
 • استفاده از این سرویس ها برای سایر سایت هایی که احتیاج به تایید شماره موبایل دارند بلامانع و قابل استفاده هستند.
 • استفاده از این روش برای اولین در سایت یک جوان معرفی می شود در صورت کپی کردن مطلب،کمترین کاری که می توانید انجام دهید فقط آدرس این صفحه را لینک کنید.

موفق و موید باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد علیپور

موسس وب سایت یک جوان،مدرس دانشگاه علوم پزشکی و .... طرفدار فناوری اطلاعات و هر آن چیزی که مرتبط به کامپیوتر باشد!

نوشته های مشابه

‫122 نظرها

 1. اکانت من برای مدتی دی اکتیو بود الان که دوباره میخوام فعالش کنم پسورد و یوزر و وارد که میکنم یه پیام برای وریفای کردن ایمیل میاد که همون ایمیلی رو که برای فعال سازیش وارد کرده بودم و وارد میکنم میگه درست نیست.ممنون میشم اگه جواب بدین چطور میتونم مشکل حل کنم و وارد اکانتم بشم

 2. سلام بر شما
  با تشکر از زحماتی که میکشید . من تا بحال چندین شماره رو دادم به توییتر و بعضیها رو قبول میکنه اما حتی بعد از 24 ساعت هم کد رو دریافت نمیکنه . حتی فیلتر شکنم رو هم عوض کردم ولی این مشکل هست و همچنان کد رو این سایتها دریافت نمیکنن. با تشکر از شما

 3. تشکر از زحمتی که برای این آموزش کشیدید متاسفانه شماره هایی که این سایت ها گزاشتن همشون قدیمی هستن و قبلا باهاشون اکانت ساخته شده

 4. با سلام اگر توییتر شماره تلفن را برای تماس گرفتن بخواهد چه باید کرد؟

   1. سلام
    کامل خوندم. در سایت های ارائه دهنده شماره تلفن پیامک، نحوه انتخاب و دریافت پیامک را توضیح نمیدید؟
    وارد این سایتهای معرفی شده میشیم ولی اینقدر تبلیغات و صفحات پاپ اپ داره که گیج کننده س.

    1. سلام برای هر شماره اگرروی اون شماره کلیک کنید یک پنل پیامک هست که بادادن اون شماره به توییتر باید منتظر ارسال پیامک باشید و بعد میتونید کد تایید رو وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن